Zielony detoks koktajlowy

ZIELONY DETOKS KOKTAJLOWY,

czyli jak oczyścić organizm i schudnąć nawet 7 kg w 10 dni.

Czy chcecie zyskać zdrowie, smukłą sylwetkę i seksowny wygląd?

Jeśli tak, przygotujcie się do rozpoczęcia 10-dniowej kuracji oczyszczającej zielonymi koktajlami!

 

Dziesięciodniowy program detoksu koktajlowego to:

–  Utrata od 4 do 7 kg bez morderczego treningu fizycznego;
–  Pozbycie się nadmiaru tłuszczu, także tego tworzącego oponkę na brzuchu;
–  Doskonały wstęp do rozpoczęcia zdrowego stylu życia!

 

Proponowany przeze mnie dziesięciodniowy program detoksu zielonymi koktajlami odejmuje kilogramów, dodaje energii, poprawia sprawność intelektualną i ogólny stan zdrowia.

Przyrządzanie koktajli z bogatych w składniki odżywcze zielonych warzyw liściastych i owoców jest zdrowe i sycące, niskokaloryczne i pyszne. Po zakończeniu tego programu będziesz zaskoczona/ny poprawą Twojego zdrowia i samopoczucia.
Zielony detoks koktajlowy zawiera listy produktów, przepisy i szczegółowe instrukcje dotyczące dziesięciodniowego oczyszczania, jak również wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć optymalny efekt zdrowotny oraz podpowiada, jak należy postępować po zakończeniu detoksu, aby utrzymać właściwą wagę.

 

WITAJ W PROGRAMIE 10- DNIOWEGO OCZYSZCZANIA ZIELONYMI KOKTAJLAMI

Serdecznie Ci gratuluję, że postanowiłaś zadbać o swoje zdrowie i zdecydowałaś się zatroszczyć o swoje ciało, dostarczając mu najlepszego pożywienia, jakiego potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować, pozostać szczupłe oraz tryskać energią! Zdecydowanie musisz być podobna/podobny do mnie, skoro zależy Ci na dobrym wyglądzie i lepszym samopoczuciu!
Moim zdaniem do uzyskania zdrowia i szczupłej sylwetki niezbędna jest detoksykacja. Bez właściwego oczyszczania bardzo łatwo jest przegrać walkę o utrzymanie szczupłej sylwetki. Okazuje się bowiem, iż otyłości sprzyja wiele czynników, wśród których jednym z najważniejszych jest obciążenie organizmu toksynami! Pozbycie się z ciała toksyn jest możliwe za pośrednictwem odpowiednich programów detoksykacyjnych. Jeden z nich właśnie masz przed oczami!
Nie da się schudnąć na stałe, żywiąc się okresowo według specjalnych wytycznych, katując się jednocześnie ćwiczeniami, czy łykając kosztowne suplementy! Utrata zbędnych kilogramów, a następnie utrzymanie wagi w ryzach wiąże się z całkowitą zmiana nawyków żywieniowych.

Co to za zmiana?

JEDZ – OCZYSZCZAJ SIĘ – SPACERUJ!

Raz na zawsze zapomnij o diecie!

Rozpoczynając dietę z góry zakładasz, że kiedyś ją skończysz, a co się dzieje później? W 95% przypadków w ciągu 3 lat wracają Twoje kilogramy… Tymczasem, jeśli zastosujesz 10- dniowe oczyszczanie raz, dwa razy do roku, trenujesz swoje kubki smakowe, które dzięki temu wybierają zdrowe pożywienie.

JAK PRZEPROWADZIĆ 10 DNIOWA KURACJĘ OCZYSZCZAJĄCĄ?

Program detoksu zielonymi koktajlami będzie dla Ciebie zupełnie nowym doświadczeniem, które w znaczący sposób poprawi Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Możesz wybrać program pełnego oczyszczania lub oczyszczania zmodyfikowanego.

Pełne oczyszczanie polega na codziennym piciu 3 porcji zielonego koktajlu przez całe 10 dni, jedzeniu lekkich przekąsek oraz piciu wyłącznie wody lub herbaty. Ta wersja przynosi najwięcej korzyści zdrowotnych oraz spadek masy ciała o 4,5-7 kg.

Zmodyfikowane oczyszczanie polega na piciu 2 porcji zielonych koktajli dziennie ( rano oraz z południe) oraz zjedzenia jednego lekkiego posiłku stałego ( np. sałatka, warzywa saute wraz z grillowanym lub pieczonym kurczakiem lub rybą). Włączyć można też przekąski a także obowiązkowo płyny( woda czy herbata).
Dzięki wartościom odżywczym zawartym w koktajlach, także program zmodyfikowanego oczyszczania przyniesie Ci korzyści zdrowotne, a spadem masy ciała będzie wynosił 2,5- 4 kg.

Oczyszczanie zmodyfikowane jest przeznaczone dla osób, którym przede wszystkim nie zależy na spadku masy ciała, a jedynie na usunięciu zalegających toksyn.

 

Chcesz zamówić 10 dniowy detoks zielonymi koktajlami?

Napisz lub zadzwoń do mnie!

akademiadd@gmail.com

506 069 573

 

 

Informacje zawarte w tej broszurze mają jedynie walor edukacyjny. Niniejsza publikacja nie ma na celu diagnozowania czy leczenia schorzeń, a jej autorka nie udziela porad medycznych. Osoby, które decydują się postępować zgodnie z przedstawionymi zaleceniami, powinni najpierw skonsultować się z lekarzem, a następnie kierować się własnym osądem.
Ważne jest, by przed podjęciem decyzji o zastosowaniu diety, suplementów, czy innych opisanych w broszurze procedur zasięgnąć opinii lekarza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s